Αρχική / Νέα-Ανακοινώσεις / Χριστουγεννιάτικο Bazaar του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Χριστουγεννιάτικο Bazaar του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε, τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου, το Χριστουγεννιάτικο Bazaar του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας! Πολλές όμορφες χριστουγεννιάτικες κατασκευές & προτάσεις δώρων περίμεναν τους γονείς και τους μαθητές του σχολείου μας. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους τους γονείς που υποστήριξαν αυτή την τόσο σημαντική δράση, με την παρουσία τους! Επίσης, ευχαριστούμε την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων κ. Παπαδάκη Κατερίνα, τα μέλη του Δ.Σ. καθώς και όλους κι όλες που βοήθησαν στην κατασκευή των δώρων, στο στολισμό της αίθουσας και γενικά στην υποστήριξη της δράσης!

Δείτε επίσης

Τα παιδιά συνεχίζουν να φυτεύουν!

Τα παιδιά των τμημάτων Α2 & Β1, μαζί με τους/τις εκπαιδευτικούς τους, συνέχισαν να φυτεύουν …