Αρχική / Νέα-Ανακοινώσεις / Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του Σχολείου μας

Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του Σχολείου μας

Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε η Χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας, με πρωταγωνιστές και πρωταγωνίστριες τα παιδιά της Α΄ & Β΄ τάξης. Η παράσταση με θέμα «Χριστουγεννιάτικες Ιστορίες», έδωσε την ευκαιρία σε όλα τα παιδιά να ξεδιπλώσουν τα ταλέντα τους και να λάβουν το χειροκρότημα και την επιβράβευση από τις οικογένειές τους. Η παρουσία γονέων, παππούδων και γιαγιάδων ήταν ιδιαιτέρως μεγάλη και μας ευχαρίστησε πάρα πολύ! Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε πολύ τις εκπαιδευτικούς της Α΄ & Β΄ τάξης κ. Μουρτζάκη Μαρία, κ. Φιλιππάκη Άννα, κ. Ρογδάκη Μαίρη, κ. Μαθιουδάκη Μαρία, κ. Φιλιππάκη Μαρία, κ. Τσαγκαράκη Αρχοντία, κ. Σαϊτάκη Δέσποινα, τις εκπαιδευτικούς Εικαστικών και Μουσικής κ. Τσόκα Γιώτα και κ. Φιωτάκη Ιωάννα, καθώς και τον εκπαιδευτικό του Τμήματος Ένταξης κ. Καραμιχάλη Σάββα για τη διοργάνωση αυτής της όμορφης γιορτής!

Σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα με αγάπη και υγεία! Καλή χρονιά!

Δείτε επίσης

Τα παιδιά συνεχίζουν να φυτεύουν!

Τα παιδιά των τμημάτων Α2 & Β1, μαζί με τους/τις εκπαιδευτικούς τους, συνέχισαν να φυτεύουν …