Αρχική / Νέα-Ανακοινώσεις / Αγορά και Τοποθέτηση Κλιματιστικών στο Σχολείο μας

Αγορά και Τοποθέτηση Κλιματιστικών στο Σχολείο μας

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά την Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Σχολείου μας κ. Παπαδάκη Κατερίνα, καθώς και όλα τα μέλη του Δ.Σ.: κ. Μητρόπουλο Γρηγόρη, κ. Καλουτσάκη Εύα, κ. Μοναστηριώτη Μανώλη, για την αγορά και την τοποθέτηση 4 κλιματιστικών μονάδων σε αίθουσες διδασκαλίας του σχολείου μας. Με την τοποθέτηση αυτών των κλιματιστικών μονάδων, είναι πλέον όλες οι αίθουσες διδασκαλίας κλιματιζόμενες, ώστε να προσφέρουν τις κατάλληλες συνθήκες δροσισμού στα παιδιά του σχολείου μας. Επίσης, μπράβο και συγχαρητήρια σε όλους τους γονείς και κηδεμόνες που στηρίζουν και συνδράμουν στη λειτουργία του συλλόγου!

Δείτε επίσης

Τα παιδιά συνεχίζουν να φυτεύουν!

Τα παιδιά των τμημάτων Α2 & Β1, μαζί με τους/τις εκπαιδευτικούς τους, συνέχισαν να φυτεύουν …